Organizery

Eleganckie organizery

organizer

Zdarza ci się czasem złapać teczkę z dokumentami i wybiec na służbowe spotkanie w ostatniej chwili? Nam też. I nieraz już zdarzyło ci się, że w pośpiechu zapomniałeś wizytówek, folderów reklamowych albo… długopisu? Nam też. Dlatego wszystkim zabieganym ludziom interesu polecamy profesjonalne organizery z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Organizer zasuwany na zamek błyskawiczny to prawdziwe mini-biuro. Jest tu miejsce na dokumenty, notatniki, materiały piśmiennicze, wizytówki, telefon. Słowem: wszystko, co niezbędne, by zasiąść do rozmów mających zakończyć się sukcesem.

Organizer to gadżet zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Umożliwia utrzymanie porządku w drobiazgach, które zawsze musimy mieć pod ręką. Pozwala zapanować nad biurowym chaosem. Organizery to także element stylu: idealnie współgrają z naszymi teczkami biznesowymi. Są o wiele praktyczniejsze i bardziej prestiżowe niż organizery z działu z galanterią papierniczą – galanteria jest ponadczasowa zawsze elegancka.

Dlaczego warto mieć organizer?


Organizer jest żywym dowodem na to, że panujemy nad swoimi obowiązkami służbowymi. Można zapomnieć teczki albo torebki, ale jeśli organizer na notes z kalendarzem zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne przedmioty (wizytówki czy foldery reklamowe) jego zawartość uratuje nas w podbramkowej sytuacji biznesowej.

Warto przyjąć zasadę że organizer zawsze mamy w samochodzie i stanowi on dla nas swoiste koło ratunkowe. Dobra skóra ekologiczna odporna jest na działanie wysokich i niskich temperatur, dlatego z powodzeniem można zostawić go w aucie na długi czas. W zależności od ilości naszych służbowych gadżetów warto zastanowić się nad formatem A4 lub A5.