Teczki Biznesowe

Teczki do biznesu

teczka

Na spotkanie biznesowe niejednokrotnie trzeba ze sobą zabrać mnóstwo dokumentów oraz, oczywiście, laptop. Aby zapanować nad sytuacją, warto mieć wszystko w jednym miejscu. Nowoczesna teczka biznesowa to małe centrum zarządzania – pomieścić tu można i notebooka z osprzętowieniem, i papiery, i rzeczy osobiste. Usztywniona konstrukcja gwarantuje, że wszystko będzie zawsze na swoim miejscu i w nienaruszonym stanie. Lekkie teczki skóropodobne albo z wysokiej jakości poliestru są bardzo pojemne, ale nie robią wrażenia przytłaczających.

Jeśli spotkanie w interesach odbywa się poza miejscem działalności twojej firmy, postaw na teczki biznesowe Marco-Viaggiatore, które mają dodatkowy uchwyt umożliwiający zawieszenie na stelażu walizki. Doskonałej jakości modele skóropodobne albo eleganckie modele z mocnego, odpornego na zniszczenie poliestru to gwarancja wygody oraz podstawa dobrego wrażenia, które w interesach jest nie mniej ważne, niż… zawartość twojej teczki.

Teczki męskie w klasycznej formie

Klasyczna męska teczka oprócz krótkiego uchwytu dla dłoni ma także pasek na ramię. Pomaga to nieść ją komfortowo bez względu na ciężar. A ten bywa niemały. Kserokopie dokumentów, książki, materiały piśmiennicze i laptop robią swoje. Im więcej rzeczy nosimy w teczce, tym lżejsza powinna być ona sama.

teczka męska

Teczki ze skóry ekologicznej do złudzenia przypominają te ze skóry naturalnej. Wychodzimy z założenia, że wszędzie tam,gdzie można oszczędzić środowisko naturalne, warto to zrobić. Dlatego stawiamy na materiały, których powstawanie nie wiąże się z cierpieniem zwierząt. Marco Viaggiatore firmuje swym logo pojemne teczki na dokumenty, materiałowe.

Wśród naszych klientów największą popularnością cieszą się teczki z przegródkami dostosowanymi do potrzeb biznesowych. Każdy, kto na co dzień tworzy i podpisuje dziesiątki dokumentów, ceni sobie porządek i możliwość ich posegregowania. Ceny naszych teczek na pewno skłonią wielu z państwa do uporządkowania swoich służbowych zapisków i dokumentów.