Eleganckie organizery

Zdarza ci się czasem złapać teczkę z dokumentami i wybiec na służbowe spotkanie w ostatniej chwili? Nam też. I nieraz już zdarzyło ci się, że w pośpiechu zapomniałeś wizytówek, folderów reklamowych albo… długopisu? Nam też. Dlatego wszystkim zabieganym ludziom interesu polecamy profesjonalne organizery z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Organizer zasuwany na zamek błyskawiczny to prawdziwe mini-biuro. Jest tu miejsce na dokumenty, notatniki, materiały piśmiennicze, wizytówki, telefon. Słowem: wszystko, co niezbędne, by zasiąść do rozmów mających zakończyć się sukcesem.

Organizer to gadżet zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Umożliwia utrzymanie porządku w drobiazgach, które zawsze musimy mieć pod ręką. Pozwala zapanować nad biurowym chaosem. Organizery to także element stylu: idealnie współgrają z naszymi teczkami biznesowymi. Są o wiele praktyczniejsze i bardziej prestiżowe niż organizery z działu z galanterią papierniczą – galanteria jest ponadczasowa zawsze elegancka.

  • L-3055 M/1
    86,00 zł W magazynie

    86,00 zł
Dlaczego warto mieć organizer?

Organizer jest żywym dowodem na to, że panujemy nad swoimi obowiązkami służbowymi. Można zapomnieć teczki albo torebki, ale jeśli organizer na notes z kalendarzem zaopatrzony jest we wszystkie niezbędne przedmioty (wizytówki czy foldery reklamowe) jego zawartość uratuje nas w podbramkowej sytuacji biznesowej.

Warto przyjąć zasadę że organizer zawsze mamy w samochodzie i stanowi on dla nas swoiste koło ratunkowe. Dobra skóra ekologiczna odporna jest na działanie wysokich i niskich temperatur, dlatego z powodzeniem można zostawić go w aucie na długi czas. W zależności od ilości naszych służbowych gadżetów warto zastanowić się nad formatem A4 lub A5.


    Brak promocji w tym momencie.