Małe i poręczne walizki

Trudno wyobrazić sobie kilkudniowy wyjazd na targi branżowe czy konferencję naukową bez małej podręcznej walizki. Walizka taka niezbędna jest zarówno w podróży lotniczej – kiedy wsiadamy do samolotu, każdy kilogram bagażu ma znaczenie – jak i wtedy, kiedy podróżujemy pociągiem czy samochodem. Lekka walizeczka na kółkach pomieści nasze rzeczy osobiste oraz niezbędne książki czy dokumenty, po które sięgnąć zamierzamy dopiero podczas umówionych spotkań czy wystąpień.

Nie bez znaczenia jest fakt, że małe podręczne walizki Marco-Viaggiatore są na kółkach oraz mają stopki pozwalające na ułożenie ich w poziomie bez ryzyka zabrudzenia i zniszczenia. Wysokiej jakości naszych walizek towarzyszy niska cena. Oczywiście wszystkie modele w kategorii „małe walizy” są bardzo pojemne – wbrew pierwszemu wrażeniu, można w nich pomieścić naprawdę wiele. To zasługa dwóch obszernych komór, z których jedna posiada dodatkowo pasy zabezpieczające bagaż przed przesuwaniem się.

Walizki kabinowe

Walizka kabinowa to bagaż podręczny, który zabierzesz ze sobą do samolotu. Często - jedyny bagaż. Jeśli masz naprawdę pojemną walizkę kabinową, z powodzeniem zmieścisz w niej wszystko, co potrzebne nawet na tygodniowy wyjazd nad ciepłe morze. Jeżeli wygórowana opłata za bagaż rejestrowany cię przerasta, to są właśnie dla ciebie.

Walizka musi być pojemna. Marco Viaggatore oferuje wyłącznie takie, w których stelaż i inne elementy konstrukcyjne zajmują możliwie mało miejsca. Nasze walizki są lekkie i wykonane z doskonałej jakości materiałów: poliester i nylon wewnątrz to podstawa. Walizki z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS mają znaczą ilość kieszonek z mocnej siatki, ułatwiających pakowanie drobiazgów.

Walizka kabinowa wiele godzin spędzi w luku bagażowym. Musi więc być trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Kupując w sklepie Marco Viaggiatore macie państwo gwarancję, że zjeździcie z nią pół świata.


    Brak promocji w tym momencie.