Torby na kółkach

Torby na kółkach oferowane przez markę Marco Viaggiatore to gwarancja, iż klient otrzymuje najwyższej jakości niezawodny produkt w najlepszej na rynku cenie. Każdy z prezentowanych w sklepie towarów charakteryzuje się doskonałą precyzją wykonania oraz wysokim komfortem użytkowania. Torba na stelażu, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, może służyć zarówno do dalekich podróży, jak i jako codzienny bagaż w pracy lub podczas wyjazdu. 

Nasze lekkie, skóropodobne torby oferujemy w kilku różnych rozmiarach oraz modelach. Atrakcyjne ceny, bezproblemowa wysyłka towaru oraz doskonały kontakt z klientem to nasze główne atuty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i wyboru najlepszych na rynku toreb służbowych. 

Więcej informacji

Jeśli nie lubisz walizek, ale nie masz siły aby nosić na ramieniu torbę podróżną, wybierz złoty środek - torby podróżne na stelażu i na kółkach. Są duże i pojemne, ale nie mają sztywności walizki, dzięki czemu poradzisz sobie z ich ulokowaniem nawet na przepełnionej półce w pociągu czy autokarze.

Torby podróżne z poliestru są trwałe, odporne na rozdarcie i poplamienie. Zaopatrzone w plastikowe stopki i kółka oraz spinane uchwyty dla dłoni, stanowią jedne z najchętniej kupowanych artykułów Marco Viaggiatore. Regulowany dopinany pasek wyraźnie podnosi komfort użytkowania..


    Brak promocji w tym momencie.