Torby męskie i damskie na ramię

Funkcjonalne torby na ramię to propozycja nie tylko dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań ale również dla kobiet. Oferowana przez naszą firmę wysokiej jakości torby męskie i damskie nadają się znakomicie zarówno do służbowych podróży, jak i przewożenia różnorodnych rzeczy. Każdy z naszych produktów został wykonany z poliestru, który cechuje się nadzwyczajną odpornością na uszkodzenia mechaniczne (w tym zadrapania, przetarcia, rozprucia, porysowania) oraz na przemakanie. Torby są regulowane na pasek, dzięki czemu można je dopasować zarówno do wysokości właściciela, jak i odpowiednio rozłożyć ciężar samego pakunku. W wyniku czego idealnie nadają się do pracy.

Produkty Marco Viaggiatore to męska odpowiedź na niszowy rynek produktów galanteryjnych dla panów. Różne rozmiary, subtelne zdobienia, wysoka precyzja wykonania, dbałość o detale oraz atrakcyjna cena - to główne cechy wyróżniające nasze wyroby spośród ofert konkurencji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru jednej z unikatowych toreb na ramię. 

Informacje o torbach

Jeśli nie walizka to co? Urlopowy dylemat rozwiązuje pojemna i wytrzymała torba na ramię. Torby turystyczne są miękkie, dlatego wielu z nas przedkłada je nad sztywne walizki. Miękką torbę łatwo upchnąć na półce w zatłoczonym pociągu, w którym na półkach bagażowych zalegają głównie... wielkie twarde walizy.

Każdy producent toreb turystycznych zawsze dba o to, żeby asortyment był możliwie szeroki - od bardzo wielkich toreb, do których z powodzeniem spakuje się cała rodzina, po małe damskie torebki idealnie nadające się na kosmetyczkę albo jednodniowy służbowy wyjazd. Kolorystyka nie odbiega od trendów kolorystycznych we wszystkich dziedzinach mody.


Rózne kolory i rodzaje

Oferujemy nie tylko klasyczne czarne torby podróżne, ale także torby kolorowe; czerwone, fioletowe, szare, błękitne i amarantowe. Także modele dwukolorowe. Nasze produkty wyposażone są zarówno w wygodne uchwyty dla dłoni jak i regulowane paski na ramię.


    Brak promocji w tym momencie.