Średnie walizki na kółkach

Dłuższe wyjazdy (urlop, wakacje) wymagają zabrania ze sobą znacznej ilości bagażu. Zaczynamy zwykle od średniego rozmiaru, licząc na to, że na niej poprzestaniemy. Bywa różnie, ale i na tę okoliczność jesteśmy przygotowani, oferując walizki w większych rozmiarach. Tymczasem jednak pakujesz się do średniej walizki i myślami jesteś już na lotnisku. Proponujemy wybrać profesjonalne walizki: tylko modele wykonane z wysokiej jakości materiału ABS z domieszką policarbonu oraz posiadające system zabezpieczający TSA gwarantują maksymalne bezpieczeństwo bagażu nawet w podróży transatlantyckiej.

Wysoka jakość materiału, z którego wykonane są walizki Marco-Viaggiatore sprawia, że jej zawartość jest doskonale chroniona. Dobre właściwości izolacyjne to pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Aluminiowy stelaż, skrętne kółka czy stopki ułatwiające ustawienie na każdym podłożu to standard. Podobnie jak wewnątrzkomorowe paski uniemożliwiające przesuwanie się zawartości.

Więcej informacji

Kupując walizkę kierujesz się ceną, wyglądem czy może bierzesz pod uwagę opinie ludzi, którzy często podróżują? Licz się z opiniami innych! Nawet najpiękniejsza walizka, jeśli nie jest wykonana z dobrej jakości materiałów i nie ma zabezpieczenia TSA, nie sprawdzi się w dalekiej podróży. Średnich rozmiarów walizka na kółkach musi być trwała i dobrze zabezpieczona.

Polecamy walizki poliestrowe oraz z niebywale wytrzymałego tworzywa ABS. Choć wszystkie walizki w tej kategorii sprofilowano jako "średnie", różnią się między sobą gabarytami. Można więc znaleźć model najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom. Ceny różnią się w zależności od wykorzystanych do produkcji materiałów.

Aby podróż była jeszcze przyjemniejsza, obok klasycznych czarnych walizek oferujemy niebieskie, czerwone, różowe i szare. Wszystkie spełniają najwyższe standardy jakości i doskonale nadają się dla osób uwielbiających częste i dalekie podróże.


    Brak promocji w tym momencie.